01Drużyna z Bliżyna w składzie: Bartosz Karpeta, Patryk Mastalerz, Mateusz Żak, Krzysztof Więckowski i Paweł Łuczyński zajęła I miejsce podczas rozegranego 27 sierpnia w Skarżysku-Kamiennej Turnieju Piłki Nożnej Czwórek w ramach projektu Sport Challenge 2016. Organizatorem turnieju było Skarżyskie Stowarzyszenie Inicjatyw Obywatelskich przy współpracy z portalem skarzysko24.pl i Zespołem Szkół Publicznych Nr 1.

W turnieju wzięło udział 9 drużyn, które mogły składać się z pięciu zawodników (3+bramkarz+ rezerwowy). Najpierw poszczególne zespoły rywalizowały w dwóch wcześniej rozlosowanych grupach rozgrywając spotkania systemem każdy z każdym. Mecz trwał 15 minut (bez zmiany stron), spotkania sędziowali Tomasz Świdunowicz i Arkadiusz Kądziela. Do ćwierćfinałów awansowały cztery najlepsze drużyny w grupie. 

Zwycięzcą turnieju czwórek została dość niespodziewanie drużyna Bliżyna, która w finale po zaciętym spotkaniu pokonała Ajax Kościelne 4:2.

Na zakończenie turnieju zwycięskie drużyny otrzymały z rąk organizatorów pamiątkowe puchary oraz atrakcyjne nagrody rzeczowe.

„Sport Challenge 2016” to projekt, którego celem jest organizacja współzawodnictwa sportowego oraz zorganizowanie przedsięwzięć sportowych promujących różne formy aktywności fizycznej połączonych z profilaktyką promującą trzeźwy i bezpieczny sposób spędzania czasu wolnego. Projekt dofinansowany został ze środków publicznych w ramach otwartych konkursów ofert na realizację w 2016 roku zadań publicznych: Gminy Skarżysko-Kamienna i Powiatu Skarżyskiego. Patronat honorowy nad całym cyklem wydarzeń sportowych objął Prezydent Miasta Skarżyska-Kamiennej Konrad Krönig.

Zdjęcia dzięki uprzejmości portalu skarzysko24.pl.

02

03

04

05

06

07

08

informator

    Archiwum

 

sens odpady

Gminny Ośrodek Kultury

Gminny Osrodek Pomocy Społecznej w Bliżynie

Logo ARR w 1s

CAF w Urzędzie Gminy w Bliżynie

 

2014-10-07 MIR - Banner 300x250

Rozbudowa Infrastruktury Informatycznej

umws ws baner sipws1

geoportal

wlodawa btn

 

rodzina 500

Wniosek - 500+

przystan-blizyn

595-lat

600-lat

218715 0

stowarzyszenie-jastrzebia

Towarzystwo Przyjaciół Ziemi nad Kuźniczką

 ula wolska

 

Domek Tkaczki - Muzeum Dawnej Wsi

rot-swietokrzyskie

Stowarzyszenie RDEST

U Źródeł

 

BSC Logo v9

obywatel sliderŚwiętokrzyski Urząd WojewódzkiUrząd MarszlkowskiPowiat Skarżyski