01Tegoroczne zebranie OSP Wołów, najprężniej rozwijającej się jednostki w gminie, odbyło się w sobotę 25 lutego. Zebranie było wyjątkowe. Po pierwsze nietypowo rozpoczęte, bo występem dzieciaków z MDP pod kierunkiem Agnieszki Radek, która akurat świętowała swój pierwszy roczek działalności. Po wtóre – zebranie odbyło się w pięknie wyremontowanej strażnicy, a ten rok będzie też wyjątkowy w związku z jubileuszem 55. lecia istnienia OSP Wołów.

 

Dodajmy, że firma Kaufland ze Skarżyska-Kamiennej z okazji małego jubileuszu na potrzeby świetlicy i korzystających z niej dzieci zakupiła gry planszowe, zabawki oraz materiały szkolne i biurowe.

rocznica 1

rocznica 2

Zebranie otworzył prezes Dariusz Sitko, który powitał przybyłych druhów, sympatyków jednostki oraz gości w osobach: wicewojewody Andrzeja Bętkowskiego, wójta Mariusza Walachni, radnej Moniki Sokołowskiej, dowódcy JRG Jarosława Janowskiego oraz komendanta gminnego Zdzisława Kuźduba, który obradom przewodniczył.

Zebrani wysłuchali i przyjęli sprawozdania z działalności zarządu i komisji rewizyjnej oraz sprawozdanie finansowe. Nakreślili też plan pracy na ten rok.

Kilka słów poświęcić trzeba przeprowadzonym pracom remontowym w remizie. Wymieniona została instalacja elektryczna, założono centralne ogrzewania, zamontowano sufity podwieszane, cały lokal pomalowano. Wyremontowano także zaplecze kuchenne i sanitarne, zamontowano wewnętrzne drzwi. To piękny prezent dla jednostki w roku jubileuszowym.

01

02

03

04

05

06

 07

08

09

 10

11

12

13

14

15

16

 17

18

19

 20

21

22

 23

24

25

informator

    Archiwum

 

sens odpady

Gminny Ośrodek Kultury

Gminny Osrodek Pomocy Społecznej w Bliżynie

Logo ARR w 1s

CAF w Urzędzie Gminy w Bliżynie

 

2014-10-07 MIR - Banner 300x250

Rozbudowa Infrastruktury Informatycznej

umws ws baner sipws1

geoportal

wlodawa btn

 

obywatel sliderŚwiętokrzyski Urząd WojewódzkiUrząd MarszlkowskiPowiat Skarżyski