24 Luty 2018    |    Imieniny obchodzą: Maciej, Bogusz, Modest
Położenie Gminy: Świętokrzyskie > Powiat Skarżyski

rodzina 500

Wniosek - 500+

przystan-blizyn

595-lat

600-lat

218715 0

stowarzyszenie-jastrzebia

Towarzystwo Przyjaciół Ziemi nad Kuźniczką

 ula wolska

 

Domek Tkaczki - Muzeum Dawnej Wsi

rot-swietokrzyskie

Stowarzyszenie RDEST

U Źródeł

 

BSC Logo v9


       

IZABELA WOJCIEROWSKA WYGRAŁA „THE BRAIN”!

Wielkość czcionki

IzaKapelmistrz orkiestry Perły Wincentego z Odrowążka Izabela Wojcierowska we wtorek, 4 kwietnia, wystąpiła w piątym odcinek programu The Brain. Genialny umysł w telewizji Polsat. Pani Iza nie tylko wygrała program, ale również 30.000 złotych. Na panią Izabelę Cezary Żak wskazał właśnie Panią Izabelę. Jej talent spodobał się także publiczności, do której należało ostatnie słowo.

 

 

Zwyciężczyni przyznała, że wystartowała w programie aby wypromować młodzieżową orkiestrę dętą, którą prowadzi. -Wygrana dodała mi skrzydeł, dużo siły do działania z dzieciakami. Będziemy robić jeszcze więcej - zapewniła laureatka w rozmowie na żywo na stronie programu tuż po emisji odcinka. -Udział w programie to niesamowita przygoda, genialna atmosfera, przyjaźni ludzie. Jeżeli ktoś ma genialny umysł to zachęcam do udziału, naprawdę warto - zachęca.

Izabela Wojcierowska musiała wskazać bez patrzenia, tylko i wyłącznie ze słuchu trzy instrumenty, które podczas występu orkiestry symfonicznej, przestaną grać na krótką chwilę.

29-latka z Końskich posiada talent muzyczny. Od 7 roku życia uczęszczała do szkoły muzycznej. Skończyła Edukację artystyczną w zakresie sztuki muzycznej. W 2007 roku zaczęła studia na Akademii Świętokrzyskiej – tam odkryła zamiłowanie do dyrygowania.

Mieszka wraz z mężem i trzyletnią córeczką Zuzią w Końskich. Jest z wykształcenia kapelmistrzem i dyrygentem. Nauczycielka rytmiki w "Bajkowym Przedszkolu" w Końskich. Prowadzi Parafialną Orkiestrę Dętą w Odrowążku, pracuje także jako organistka w kościele w Szałasie.

Z pięciu uczestników, wygrać mógł tylko jeden. Tym razem do walki stanęli: Bartosz Boral z Warszawy, Izabela Wojcierowska z Końskich, Aleksandra Opoka z Lublina, Jan Mrozowski z Krakowa i Ola Czyżewska z Wrocławia. W jury programu zasiadają: dr Mateusz Gola, Anita Sokołowska, Cezary Żak i Mariusz Pudzianowski, prowadzącym zaś jest Jerzy Mielewski - dziennikarz sportowy Polsatu.


Źródł: echodnia.eu oraz informacje własne.

Iza1

Iza2

Iza

 

 

obywatel slidersuwumwsps