Plakat gotowy

 

Zapraszamy do udziału w drugiej edycji Powiatowego Biegu Niepodległościowego, który odbędzie się 12 listopada br. na ulicach Skarżyska-Kamiennej. To doskonały sposób, aby w aktywny i radosny sposób uczcić 99. rocznicę Odzyskania Niepodległości. Wyrażać patriotyzm można na wiele sposobów, a jednym z nich z pewnością jest wspólne bieganie. Dlatego też zachęcamy wszystkich do udziału w II Powiatowym Biegu Niepodległościowym. Do pokonania dystans 10 km (dwie pętle po 5 km) na atestowanej trasie ulicznej, która przebiegać będzie ulicami:

START Skarżysko-Kamienna Zespół Szkół Technicznych ul. Tysiąclecia 22 – godz. 12.00 – Tysiąclecia – Piłsudskiego – Żeromskiego – Moniuszki – Spółdzielcza – Sezamkowa – Orla – Moniuszki – Świętokrzyska - Armii Krajowej – Stokowa – Grottgera – Konarskiego - Armii Krajowej - Krasińskiego – Okrzei – Słowackiego – Tysiąclecia META.

Aby zapisać się do udziału w biegu wystarczy odwiedzić stronę www.kepasport.pl

 

Dla wszystkich uczestników przygotowaliśmy atrakcyjne pakiety startowe. Każdy uczestnik przed biegiem otrzyma:
- jednorazowy numer startowy,
- zwrotny chip,
- upominek okolicznościowy,
natomiast po zakończeniu biegu:
- pamiątkowy medal,
- posiłek.
Szatnia znajdować się będzie w budynku Zespołu Szkół Technicznych (ul. Tysiąclecia 22).

W celu uatrakcyjnienia wspólnej biegowej zabawy, a dzięki wsparciu wspaniałych sponsorów, zadbaliśmy również o element sportowej rywalizacji, a to za sprawą przygotowanych nagród finansowych. W klasyfikacji generalnej otrzymają je po trzy najlepsze osoby w kat. Kobiet i Mężczyzn:
I Miejsce – 500 zł
II Miejsce – 300 zł
III Miejsce – 200 zł
Ponadto nagrody finansowe przyznane zostaną za zdobycie pierwszego miejsca w kategoriach wiekowych wśród kobieta i mężczyzn:
1) do 20 lat
2) 20-30 lat
3) 30-40 lat
4) 40-50 lat
5) Powyżej 50 lat.

Organizatorem II Powiatowego Biegu Niepodległościowego są Starostwo Powiatowe w Skarżysku-Kamiennej oraz Stowarzyszenie Towarzystwo Impuls. Wsparcia przy organizacji imprezy udzielają: Zespół Szkół Technicznych w Skarżysku-Kamiennej, Miejskie Centrum Kultury w Skarżysku-Kamiennej, Związek Strzelecki „Strzelec", Komenda Powiatowa Policji w Skarżysku-Kamiennej, Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Skarżysku-Kamiennej. Sponsorami strategicznymi Biegu są: PPHU „Wtórpol" Sp. z o.o. oraz Celsium Sp. z o.o. Ponadto w gronie sponsorów znaleźli się: Bank Spółdzielczy w Suchedniowie, Biuro Rachunkowe Monika Mularczyk w Suchedniowie, Centrum Handlowe „Hermes", Centrum Nekropolis, Centrum Dietetyczne Naturhouse, Piekarnia BATMAR, Usługi Ubezpieczeniowe i Finansowe Rafał Blajesrki, Techsat24.pl, Lewiatan, EKO-DOM, Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Skarżysku-Kamiennej, Kombinat Formy, Mad Box.

 

Bądźcie z nami 12 listopada podczas II Powiatowego Biegu Niepodległościowego!

informator

    Archiwum

 

sens odpady

Gminny Ośrodek Kultury

Gminny Osrodek Pomocy Społecznej w Bliżynie

Logo ARR w 1s

CAF w Urzędzie Gminy w Bliżynie

 

2014-10-07 MIR - Banner 300x250

Rozbudowa Infrastruktury Informatycznej

umws ws baner sipws1

geoportal

wlodawa btn

 

obywatel sliderŚwiętokrzyski Urząd WojewódzkiUrząd MarszlkowskiPowiat Skarżyski