Komunikat Wydziału Komunikacji i Transportu Starostwa Powiatowego w Skarżysku-Kamiennej w związku z problemami jakie wystąpiły w trakcie wdrażania ogólnopolskiego systemu ewidencji pojazdów CEPIK 2.0. Niestety system ten w dalszym ciągu nie funkcjonuje poprawnie, szczególnie jeśli chodzi o bazę danych o pojazdach. Przekłada się to negatywnie na pracę wydziałów komunikacji.

W związku z tym w Wydziale Komunikacji i Transportu Starostwa Powiatowego w Skarżysku-Kamiennej obecnie nie ma możliwości dokonania przerejestrowania pojazdu zarejestrowanego na terenie naszego Powiatu oraz wymiany dowodu rejestracyjnego. Ponadto nie ma gwarancji że poprawnie zarejestrowany zostanie pojazd sprowadzony z zagranicy, jak również nowy zakupiony w salonie.

Wydział na obecną chwilę nie posiada informacji jak długo opisane wyżej problemy będą trwały, dlatego też zwraca się z uprzejmą prośbą do Klientów Wydziału, aby wstrzymali się z rejestracją pojazdu z numerem rejestracyjnym TSK …. , z wymianą dowodu rejestracyjnego, wydaniem wtórnika dowodu, tablicy rejestracyjnej oraz dokonania zmian w opisie pojazdu do czasu gdy system ewidencji pojazdów CEPIK 2.0 zacznie funkcjonować poprawnie. O usunięciu problemów Wydział niezwłocznie powiadomi Państwa osobnym komunikatem.

Ponadto Wydział Komunikacji i Transportu Starostwa Powiatowego w Skarżysku-Kamiennej informuje, że nie ma większych problemów z rejestracją pojazdu sprowadzonego z zagranicy lub rejestrowanego w innym powiecie, zgłoszeniem zbycia pojazdu lub wyrejestrowania po jego kasacji. Szczegółowe informacje udzielane są pod nr telefonu 41 39 53 024 lub 025.

Z poważaniem

Jolanta Jagiełło

Inspektor ds. kontaktów z mediami

Starostwo Powiatowe

w Skarżysku-Kamiennej

tel. 41/3953012

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

informator

    Archiwum

 

sens odpady

Gminny Ośrodek Kultury

Gminny Osrodek Pomocy Społecznej w Bliżynie

Logo ARR w 1s

CAF w Urzędzie Gminy w Bliżynie

 

2014-10-07 MIR - Banner 300x250

Rozbudowa Infrastruktury Informatycznej

umws ws baner sipws1

geoportal

wlodawa btn

 

obywatel sliderŚwiętokrzyski Urząd WojewódzkiUrząd MarszlkowskiPowiat Skarżyski