18 Listopad 2018    |    Imieniny obchodzą: Aniela, Klaudyna, Roman
Położenie Gminy: Świętokrzyskie > Powiat Skarżyski

rodzina 500

Wniosek - 500+

przystan-blizyn

595-lat

600-lat

218715 0

stowarzyszenie-jastrzebia

Towarzystwo Przyjaciół Ziemi nad Kuźniczką

 ula wolska

 

Domek Tkaczki - Muzeum Dawnej Wsi

rot-swietokrzyskie

Stowarzyszenie RDEST

U Źródeł

 

BSC Logo v9


       

UMOWA O PARTNERSTWIE Z PUP PODPISANA

Wielkość czcionki

01Dziś wójt gminy Mariusz Walachnia z dyrektorem Powiatowego Urzędu Pracy Romanem Białkiem podpisał umowę o partnerstwie, dzięki której możliwe będzie pobranie elektronicznego biletu do rejestracji w PUP. Będzie to możliwe już od 1 stycznia 2018 roku. W naszej gminie punkt ten będzie w Urzędzie Gminy (sekretariat).

Powiatowy Urząd Pracy w Skarżysku-Kamiennej we współpracy z gminami powiatu skarżyskiego uruchamia punkty, w których mieszkańcy mogą na miejscu skorzystać z możliwości pobrania elektronicznego biletu do rejestracji w PUP. Takie punkty będą stanowić uzupełnienie możliwości rejestracji z komputera domowego dla osób, które nie dysponują urządzeniami z dostępem do Internetu.

Sam proces rezerwacji jest bardzo prosty, nie mniej osoby które będą miały z nią problemy, mogą w każdym punkcie liczyć (oprócz ulotek opisujących czynności krok po kroku) na pomoc specjalnie przeszkolonej osoby. Elektroniczna rezerwacja miejsca w kolejce do rejestracji pozwala uniknąć długiego oczekiwania na rejestrację, a tym samym zaoszczędzić czas, zwłaszcza osobom z najbardziej oddalonych miejscowości.

Porozumienie podpisały: Gmina Bliżyn, Gmina Łączna, Gmina Skarżysko Kościelne oraz Miasto Skarżysko-Kamienna.

02

03

04

06

01

 

 

obywatel slidersuwumwsps