13 Listopad 2018    |    Imieniny obchodzą: Arkadia, Mikołaj, Stanisław
Położenie Gminy: Świętokrzyskie > Powiat Skarżyski

rodzina 500

Wniosek - 500+

przystan-blizyn

595-lat

600-lat

218715 0

stowarzyszenie-jastrzebia

Towarzystwo Przyjaciół Ziemi nad Kuźniczką

 ula wolska

 

Domek Tkaczki - Muzeum Dawnej Wsi

rot-swietokrzyskie

Stowarzyszenie RDEST

U Źródeł

 

BSC Logo v9


       

ZA NAMI I SESJA RADY SENIORÓW

Wielkość czcionki

01IMG 4710 KopiowanieSeniorzy sprawiedliwie podzielili się funkcjami w prezydium Rady Seniora, który wybrano 18 czerwca podczas I sesji Rady Seniorów odbytej w Zameczku. Joanna Kołek z Klubu Seniora Pogodni z Sorbina została przewodniczącą rady, jej zastępcą Wacław Pejas z klubu w Mroczkowie a Wanda Wrona z klubu Emeryt w Bliżynie sekretarzem. W I sesji udział wzięli wójt gminy Mariusz Walachnia, sekretarz gminy Barbara Stachera oraz wiceprzewodniczący rady gminy Jacek Krzepkowski.

 

 

-Cieszę się, że udało się doprowadzić do tego momentu. Liczymy na wasze doświadczenie życiowe – mówił wójt, deklarując pomoc i współpracę radzie, co w imieniu rady gminy wyraził również Jacek Krzepkowski.

Procedurę wyborczą przedstawiła sekretarz gminy Barbara Stachera, a przeprowadziła komisja w składzie: Zuzanna Krzepkowska, Maria Strachowska i Roman Lis.

W skład rady seniorów wchodzą: Klub Seniora „Emeryt” w Biżynie - Maria Stachowska, Maria Płusa, Wanda Wrona, Halina Relidzyńskai Jadwiga Adamczyk; Klub Seniora „Emeryt” w Mroczkowie - Teresa Kwapisz, Jan Galant, Roman Lis, Wacław Pejas i Mieczysław Czyż; Klub Seniora „ Pogodni” w Sorbinie - Zofia Woźniak, Janina Kołek, Halina Boczek, Zdzisława Kopeć oraz Zuzanna Krzepkowska.

IMG 4692 Kopiowanie

IMG 4695 Kopiowanie

IMG 4698 Kopiowanie

IMG 4700 Kopiowanie

IMG 4701 Kopiowanie

IMG 4703 Kopiowanie

IMG 4704 Kopiowanie

IMG 4705 Kopiowanie

IMG 4708 Kopiowanie

 

 

obywatel slidersuwumwsps