21 Październik 2018    |    Imieniny obchodzą: Urszuli, Celiny, Hilarego
Położenie Gminy: Świętokrzyskie > Powiat Skarżyski

rodzina 500

Wniosek - 500+

przystan-blizyn

595-lat

600-lat

218715 0

stowarzyszenie-jastrzebia

Towarzystwo Przyjaciół Ziemi nad Kuźniczką

 ula wolska

 

Domek Tkaczki - Muzeum Dawnej Wsi

rot-swietokrzyskie

Stowarzyszenie RDEST

U Źródeł

 

BSC Logo v9


       

POLICYJNE PODSUMOWANIA

Wielkość czcionki

narada-policji27 stycznia w Sali Herbowej Starostwa Powiatowego w Skarżysku-Kamiennej odbyła się Narada Roczna podsumowująca pracę skarżyskich policjantów za rok 2013. Wziął w niej udział wójt Mariusz Walachnia.

 

 

Spotkanie rozpoczęło się od złożenia meldunku Świętokrzyskiemu Komendantowi Wojewódzkiemu Policji w Kielcach insp. Jarosławowi Szymczykowi przez Naczelnika Wydziału Prewencji Komendy Powiatowej Policji
w Skarżysku- Kamiennej nadkom. Krzysztofa Leśniewskiego.
Następnie policjanci oraz zgromadzeni goście uczcili minutą ciszy pamięć zmarłego Zdzisława Rachtana, pseudonim „Halny” – żołnierza Armii Krajowej, oficera Zgrupowania Partyzanckiego „Ponury”, który był mocno związany z Policją świętokrzyską. W dalszej kolejności głos zabrał Komendant Powiatowy Policji w Skarżysku – Kamiennej kom. Piotr Zalewski, który na wstępie przywitał zaproszonych gości.
W głównej części spotkania Komendant Powiatowy Policji w Skarżysku – Kamiennej kom. Piotr Zalewski szczegółowo omówił pracę podległych mu policjantów w obszarze służby kryminalnej, prewencyjnej i logistycznej.

Na zakończenie komendant wojewódzki podziękował samorządom za wspieranie działań policji wyróżniając szczególnie naszą gminę, która rokrocznie dofinansowuje tzw. patrole ponadnormatywne, wcześniej wsparła zakup radiowozu, w ubiegłym roku zakupiła rowery dla naszych dzielnicowych, a w budżecie gminy na 2014 rok znalazła się kwota 15.000 na zakup radiowozów dla komendy powiatowej.

 

 

obywatel slidersuwumwsps