24 Kwiecień 2018    |    Imieniny obchodzą: Aleks, Grzegorz, Aleksander
Położenie Gminy: Świętokrzyskie > Powiat Skarżyski

rodzina 500

Wniosek - 500+

przystan-blizyn

595-lat

600-lat

218715 0

stowarzyszenie-jastrzebia

Towarzystwo Przyjaciół Ziemi nad Kuźniczką

 ula wolska

 

Domek Tkaczki - Muzeum Dawnej Wsi

rot-swietokrzyskie

Stowarzyszenie RDEST

U Źródeł

 

BSC Logo v9


       

BRZEŚCIE. ZAKOŃCZENIE MARSZOBIEGO POWIATOWEGO

Wielkość czcionki

0marszBlisko 200. osób po prześciu 6 kilometrów dotarło dziś przed południem do altany w Brześciu, gdzie zakończył się Powiatowy Marszobieg Bliżej Natury. Na jego uczestników oczekiwali wójt Mariusz Walachnia z rodziną, przewodniczący rady gminy Jerzy Rams, sołtys Aleksandra Milanowska, a także Anna Leżańska oraz Gabierala i Krzysztof Królowie z zapleczem kuchennych. Nie zabrakło licznych atrakcji.

Organizatorem imprezy było Starostwo Powiatowe w Skarżysku-Kamiennej przy współudziale Ośrodka Szkoleniowo – Jeździeckiego „Lucky Five Ranch” w Mroczkowie.
Na uczestników czekały liczne atrakcje: ciepły posiłek serwowany przez Annę Leżańską (wspaniała zalewajka oraz chleb ze smalcem), stoisko gospodarstwa agroturystycznego „U Królów” Gabrieli i Krzysztofa Królów (z dżemem z borówki amerykańskiej, racuchami, pieczywem pszennym i żytnim oraz… parą owiec).

Nie zabrakło wspaniałej zabawa oraz mnóstwa atrakcji, w tym konkursy z nagrodami ufundowanymi przez Starostwo Powiatowe i firmę „WTÓRPOL”, wiejskiego zoo oraz degustacji potraw ekologicznych.

 

 

obywatel slidersuwumwsps