24 Czerwiec 2017    |    Imieniny obchodzą: Danuta, Emilia, Jan
Położenie Gminy: Świętokrzyskie > Powiat Skarżyski

Aktualności

Uprzejmie informujemy mieszkańców bloków przy ul. Staszica i ul. Kościuszki 85, iż w dniu 24 czerwca 2017 r. (sobota) w związku z odbywającą się imprezą plenerową „Przystań Bliżyn 2017" w godzinach 11.00-24.00 nastąpią utrudnienia w dostępie do garaży.
Prosimy mieszkańców korzystających z garaży o wyrozumiałość i zostawienie samochodów na parkingu przy bloku ul. Kościuszki 85.
Za utrudnienia przepraszamy.

W ZWIĄZKU Z PLANOWANĄ IMPREZĄ PLENEROWĄ
„PRZYSTAŃ BLIŻYN 2017" INFORMUJEMY, IŻ
W DNIU 24 CZERWCA 2017 r . (sobota)
NIE BĘDZIE MOŻLIWOŚCI PRZEJŚCIA
NAD ZALEW PRZEZ PLAC OBOK ZAMECZKU.

Za utrudnienia przepraszamy.

01Dziś koniec roku szkolnego. Byliśmy na uroczystym jego zakończeniu w Mroczkowie, Sorbinie, Odrowążu oraz Bliżynie. Szczególny charakter miała uroczystość w Bliżynie, jako że po 14. latach kierowania Zespołem Szkół na emeryturę odchodzi dyrektor Józef Tomasz Nowak. Były więc podziękowania ze strony odchodzącego, jak również wójta Mariusz Walachni i Rady Rodziców.

 

0122 czerwca w sali narad Komendy Powiatowej Policji w Skarżysku- Kamiennej odbyła się debata społeczna pn. Porozmawiajmy o bezpieczeństwie – możesz mieć na nie wpływ. Jej uczestnicy rozmawiali na tematy związane z poprawą bezpieczeństwa na terenie powiatu skarżyskiego przy wykorzystaniu nowych narzędzi tj. Krajowej Mapy Zagrożenia Bezpieczeństwa oraz Aplikacji Moja Komenda. W spotkaniu brali udział m.in. wójt gminy Mariusz Walachnia i wiceprzewodniczący rady gminy Jacek Krzepkowski.

Podkategorie

 

 

obywatel slidersuwumwsps