19 Czerwiec 2018    |    Imieniny obchodzą: Gerwazy, Protazy, Julianna
Położenie Gminy: Świętokrzyskie > Powiat Skarżyski

rodzina 500

Wniosek - 500+

przystan-blizyn

595-lat

600-lat

218715 0

stowarzyszenie-jastrzebia

Towarzystwo Przyjaciół Ziemi nad Kuźniczką

 ula wolska

 

Domek Tkaczki - Muzeum Dawnej Wsi

rot-swietokrzyskie

Stowarzyszenie RDEST

U Źródeł

 

BSC Logo v9


       

ZOSTAŃ BOHATEREM! ZRÓB PACZKĘ DLA RODZINY W POTRZEBIE!

Wielkość czcionki

Od kilku miesięcy Wolontariusze pracują, aby ubogie rodziny właśnie teraz mogły odnaleźć swojego Bohatera, który da im siłę i wiarę w to, że los może się odmienić. Właśnie nadchodzi ten moment, gdy możemy spełnić te marzenia! Pokażmy, co znaczy podarować komuś szansę na nowe życie. Możemy to zrobić razem!

Pomoc skierowana jest szczególnie do rodzin wielodzietnych, niepełnych, z chorymi lub niepełnosprawnymi dziećmi lub członkami rodziny, osób starszych i samotnych, rodzin, których dotknęło nieszczęście oraz takich, których bieda jest niezawiniona.

Darczyńcą może zostać jedna osoba, grupa osób czy cała rodzina. Wszyscy, którzy pragną pomóc mądrze, poznając rzeczywiste potrzeby rodziny. W paczce mogą znaleźć się środki czystości, żywność, ubrania czy sprzęty AGD. Skąd wiemy co dokładnie? Wolontariusze poznają rodzinę i dowiadują się co jest jej niezbędne i czego brakuje najbardziej. Dzięki dokładnemu opisowi Darczyńca dowiaduje się także o przyczynach ciężkiej sytuacji życiowej i o tym, jak rodzina sobie z nią radzi.

Zaangażujmy się i zmieniajmy świat na lepsze razem. Zostań Bohaterem SZLACHETNEJ PACZKI i pomóż rodzinom w swojej okolicy!

 

Rodziny w potrzebie będzie można już wybierać od 21. listopada, a finał projektu już 13-14 grudnia br.

Zachęcamy zatem do odwiedzenia strony szlachetnapaczka.pl. Aby przygotować paczkę należy kliknąć w WYBIERZ RODZINĘ, następnie -> „chcę wybrać rodzinę” àświętokrzyskie à rejon Bliżyn, i po zapoznaniu się z opisami i potrzebami rodzin wybrać tę, której najbardziej chcielibyśmy pomóc i uczynić tegoroczne święta nadzwyczajnymi.

 

SZLACHETNA PACZKA BLIŻYNZapraszamy do zaangażowania się w pomoc,

Lider rejonu Gminy Bliżyn Marzena Bartosik

wraz z Wolontariuszami SuperW

 

 

obywatel slidersuwumwsps