28 Kwiecień 2017    |    Imieniny obchodzą: Waleria, Ludwik, Paweł
Położenie Gminy: Świętokrzyskie > Powiat Skarżyski

       

JA NIE CHCĘ SPAĆ...

Wielkość czcionki

00-ja2600,00 złotych zebrano podczas koncertu zatytułowanego Ja nie chcę spać, a zebrane pieniądze zostaną przeznaczone na leczenie Zofii Nowak - Walachnia. Najpiękniejsze piosenki Agnieszki Osieckiej usłyszeliśmy w wykonaniu artystów Gminnego Ośrodka Kultury: Dominiki Bąk, Katarzyny Połeć oraz trio Bez Ryśka (ale z Piotrkiem) w składzie: Radosław Gula, Piotr Kuroś oraz Sebastian Siudak.

 

Zwracamy się do Państwa z bardzo serdeczną i ogromna prośbą o pomoc w pozyskaniu funduszy na zakup leków. Leki pomogą wyleczyć wirusa oraz dadzą w przyszłości  szansę na przeszczepienie wątroby. Pani Zofia jest babcią i matką dorosłych już dzieci, tak bardzo chciałabym zobaczyć jak dorastają moje wnuki.Prosimy o przekazanie 1% podatku na rzecz Organizacji Pożytku Publicznego nr KRS 0000298237 z dopiskiem dla Zofii Nowak – Walachnia lub mogą Państwo również  przekazać darowiznę bezpośrednio na konto zbiórki:
32 1940 1076 3045 2145 0003 0000 z dopiskiem dla Zofii Nowak - Walachnia.
Darowiznę można odliczyć od podatku(firmy) na podstawie umowy zawartej z Fundacją Gwiazda Nadziei  -   www. gwiazdanadziei.pl

 

 

 

 

obywatel slidersuwumwsps