edkRazem z założycielem Stowarzyszenia WIOSNA – księdzem Jackiem WIOSNĄ Stryczkiem oraz z Męską Stroną Rzeczywistości zapraszamy na Ekstremalną Drogę Krzyżową. Zapisy na EDK w rejonie Skarżysko-Kamienna ruszyły14 marca. Wszystkie potrzebne informacje i zapisy odbywają się przez stronę internetową: www.edk.org.pl. Naszą wyprawę rozpoczniemy 7-go kwietnia Mszą Świętągodz. o 18-tej w kościele Niepokalanego Poczęcia NMP (Franciszkanie, ul. Rynek 64),a po Mszy wyruszymy na jedną z dwóch przygotowanych tras: 45km w kierunku Rejowa, lub krótszą - 33 km w stronę Lipowego Pola.

Ekstremalna Droga Krzyżowa to wyzwanie – ruszamy w nocy na ponad 40 kilometrową wędrówkę. Sami, w milczeniu. Zdani wyłącznie na siebie i własne siły. Dostajemy do ręki mapę i rozważania - 14 stacji męki Jezusa. Doświadczamy bólu, zmęczenia, ale dzięki temu sprawdzamy i przekraczamy siebie. To ćwiczenie fizyczne i duchowe, po którym każdy może zostać odmieniony. W ubiegłym roku w Ekstremalnej Drodze Krzyżowej wzięło udział prawie 26 tysięcy osób. W Skarżysku-Kamienna mieliśmy prawie 60 uczestników. Chcemy, aby w tym roku było nas jeszcze więcej.

Zapisy na EDKw rejonie Skarżysko-Kamienna ruszyły14 marca. Wszystkie potrzebne informacje i zapisy odbywają się przez stronę internetową: www.edk.org.pl

Naszą wyprawę rozpoczniemy 7-go kwietnia Mszą Świętągodz. o 18-tej w kościele Niepokalanego Poczęcia NMP (Franciszkanie, ul. Rynek 64),a po Mszy wyruszymy na jedną z dwóch przygotowanych tras: 45km w kierunku Rejowa, lub krótszą - 33 km w stronę Lipowego Pola.

Spotkanie organizacyjno – informacyjne odbędzie się 2 kwietnia w niedzielę, o godzinie 19- tej u Franciszkanów w Skarżysku-Kamienna. Koszt pakietu dla uczestnika wynosi 10 zł.

Jeśli potrzebujesz chwili tylko dla siebie, na przemyślenia. Może masz do podjęcia ważne decyzje, albo po prostu chcesz sprawdzić, czy sprostasz wyzwaniu. Chodź z nami. Zapraszamy.

edk

ulotka

 

informator

    Archiwum

 

sens odpady

Gminny Ośrodek Kultury

Gminny Osrodek Pomocy Społecznej w Bliżynie

Logo ARR w 1s

CAF w Urzędzie Gminy w Bliżynie

 

2014-10-07 MIR - Banner 300x250

Rozbudowa Infrastruktury Informatycznej

umws ws baner sipws1

geoportal

wlodawa btn

 

obywatel sliderŚwiętokrzyski Urząd WojewódzkiUrząd MarszlkowskiPowiat Skarżyski