27 Marzec 2017    |    Imieniny obchodzą: Lidia, Ernest, Jan
Położenie Gminy: Świętokrzyskie > Powiat Skarżyski

Wyniki

XXII Kolejka 9 PAŹDZIERNIK (SOBOTA) 10 PAŹDZIERNIK (NIEDZIELA)

Mroczków – Sorbin 5:1 (3:0)

 

Mastalerz Maciej

1:0

Łuczyński Paweł

2:0

Kopeć Rafał

3:0

3:1

Kołodziej Paweł

Mastalerz Maciej

4:1

Łuczyński Paweł

5:1

 

 

Sołtyków – Bliżyn Zafabryczna 11:2 (6:2)

 

Szkurłat Piotr

1:0

Szkurłat Piotr

2:0

Szkurłat Piotr

3:0

Szkurłat Tomasz

4:0

4:1

Karlikowski Patryk

Jurkiewicz Robert

5:1

Jurkiewicz Robert

6:1

6:2

Witkowski Norbert

Szkurłat Piotr

7:2

Jurkiewicz Robert

8:2

Szkurłat Tomasz

9:2

Jurkiewicz Robert

10:2

Szkurłat Tomasz

11:2

 

 

Wołów – Gilów 0:3

Walkower

 

 

Gostków – Kordian 2:6 (2:2)

 

Kotowicz Damian

1:0

 

 

1:1

Durlik Andrzej

 

1:2

Trzebiński Grzegorz

Mastalerz Dariusz

2:2

 

 

2:3

Sierko Maciej

 

2:4

Trzebiński Grzegorz

 

2:5

Sierko Maciej

 

2:6

Durlik Sebastian

 Żółta kartka – Boczek Paweł (Gostków)

 

 

Bad Boys – Kucębów 2:3 (0:2)

 

 

0:1

Grabka Tomasz

 

0:2

Salwa Adrian

 

0:3

Kwaśniewski Kamil

Żak Artur

1:3

 

Król Daniel

2:3

 

 

 

Ubyszów – Drożdżów 3:1 (2:0)

 

Szmidt Arkadiusz

1:0

Szmidt Arkadiusz

2:0

2:1

Nowek Piotr

Szmidt Arkadiusz

3:1

 

XXI Kolejka 3 PAŹDZIERNIK (NIEDZIELA)

Gostków – Gilów 9:5 (5:2)

 

0:1

Szewczyk Daniel

Janus Bartosz

1:1

Jankowicz Bartosz

2:1

Mastalerz Dariusz

3:1

Lubczyński Marek

4:1

Mastalerz Dariusz

5:1

5:2

Bilski Jacek

Mastalerz Dariusz

6:2

Mastalerz Dariusz

7:2

Mastalerz Dariusz

8:2

8:3

Szewczyk Bartłomiej

Kotowicz Damian

9:3

9:4

Świercz Paweł

9:5

Szewczyk Daniel

Żółta kartka – Lubczyński Marek (Gostków), Świercz Paweł (Gilów), Bilski Jacek (Gilów)

 

 

Kucębów – Drożdżów 6:0 (3:0)

 

Zatorski Marcin

1:0

Zatorski Marcin

2:0

Kwaśniewski Kamil

3:0

Kwaśniewski Kamil

4:0

Kwaśniewski Kamil

5:0

Zatorski Marcin

6:0

 Żółta kartka – Żak Wojciech (Kucębów), Lisowski Mariusz (Kucębów)

 

Wołów – Bliżyn Zafabryczna 0:3

Walkower

 

 

Ubyszów – Sorbin 3:2 (2:2)

 

Szmidt Arkadiusz

1:0

1:1

Kołodziej Paweł

1:2

Kołodziej Paweł

Siudek Grzegorz

2:2

Szmidt Arkadiusz

3:2

Żółta kartka – Siudek Grzegorz (Ubyszów)

 

 

Bad Boys – Kordian 3:1 (2:1)

 

Okła Adrian

1:0

 

Bartosik Artur

2:0

 

 

2:1

Durlik Sebastian

Okła Adrian

3:1

 

 

 

Sołtyków – Mroczków 7:3 (2:2)

 

0:1

Łuczyński Paweł

0:2

Samobójcza

Szkurłat Tomasz

1:2

Szkurłat Piotr

2:2

Szkurłat Tomasz

3:2

Jurkiewicz Robert

4:2

Szkurłat Tomasz

5:2

Jurkiewicz Robert

6:2

6:3

Mastalerz Maciej

Szkurłat Piotr

7:3

Żółta kartka – Zarzycki Norbert (Sołtyków), Kozłowski Michał (Sołtyków)

 

XX Kolejka 1 PAŻDZIERNIK (PIĄTEK) 2 PAŹDZIERNIK (SOBOTA)

Gilów – Kordian 2:8 (1:4)

 

0:1

Krakowiak Rafał

0:2

Durlik Sebastian

0:3

Warszawski Włodzimierz

0:4

Trzebiński Grzegorz

Świercz Paweł

1:4

1:5

Borowiec Marcin

1:6

Durlik Andrzej

1:7

Trzebiński Grzegorz

Świercz Paweł

2:7

2:8

Warszawski Włodzimierz

 

 

Bad Boys – Drożdżów 7:1 (3:0)

 

Bartosik Artur

1:0

 

Bartosik Artur

2:0

Bartosik Artur

3:0

3:1

Nowek Piotr

Żak Artur

4:1

Mądro Artur

5:1

Okła Adrian

6:1

Bartosik Artur

7:1

Żółta kartka – Płusa Jarosław (Drożdżów)

 

 

Bliżyn Zafabryczna – Gostków 2:4 (1:4)

 

Karlikowski Patryk

1:0

1:1

Mastalerz Dariusz

1:2

Głusek Tadeusz

1:3

Kotowicz Damian

1:4

Boczek Paweł

Karlikowski Patryk

2:4

 Żółta kartka – Janus Sylwester (Gostków)

 

 

Kucębów – Sorbin 3:4 (1:1)

 

Samobójcza

1:0

 

 

1:1

Chruściński Adrian

 

1:2

Chruściński Adrian

 

1:3

Matla Michał

 

1:4

Kołodziej Paweł

Lisowski Mariusz

2:4

 

Zatorski Marcin

3:4

 

 

 

Wołów – Mroczków 0:3

Walkower

 

 

Ubyszów – Sołtyków 7:1 (1:0)

 

Szmidt Arkadiusz

1:0

 

Laskowski Paweł

2:0

 

Szmidt Arkadiusz

3:0

 

 

3:1

Szkurłat Tomasz

Młodawski Sebastian

4:1

 

Szmidt Arkadiusz

5:1

 

Szmidt Arkadiusz

6:1

 

Laskowski Paweł

7:1

 

 Żółta kartka – Szkurłat Tomasz (Sołtyków)

 

XIX Kolejka - 26 WRZEŚNIA (NIEDZIELA) (3)

Drożdżów – Kordian 1:4

 

Nowek Piotr

1:0

1:1

Jachimowicz Szymon

1:2

Łukasiewicz Marcin

1:3

Durlik Sebastian

1:4

Krakowiak Rafał

Żółta kartka – Rybak Grzegorz (Drożdżów), Boruń Paweł (Drożdżów)

 

 

Bliżyn Zafabryczna – Gilów 1:7 (1:3)

 

0:1

Bilski Jacek

Witkowski Norbert

1:1

1:2

Bramka Samobójcza

1:3

Bilski Jacek

1:4

Bilski Jacek

1:5

Szewczyk Bartłomiej

1:6

Bilski Jacek

1:7

Bilski Jacek

 

 

Sorbin – Bad Boys 2:4 (1:3)

 

 

0:1

Król Daniel

Zugaj Michał

1:1

1:2

Mądro Artur

1:3

Żak Artur

1:4

Mądro Artur

Markiewicz Damian

2:4

 Żółta kartka – Matla Michał (Sorbin), Markiewicz Damian (Sorbin), Bartosik Artur (Bad Boys), Mądro Artur (Bad Boys)

 

 

Gostków – Mroczków 3:0

Walkower

 

 

Kucębów – Sołtyków 1:2 (1:0)

 

Lisowski Rafał

1:0

1:1

Szkurłat Tomasz

1:2

Kuliński Mateusz

 

 

Wołów – Ubyszów 0:3

Walkower

XIX Kolejka - 26 WRZEŚNIA (NIEDZIELA) (2)

Drożdżów – Kordian 1:4

 

Nowek Piotr

1:0

1:1

Jachimowicz Szymon

1:2

Łukasiewicz Marcin

1:3

Durlik Sebastian

1:4

Krakowiak Rafał

Żółta kartka – Rybak Grzegorz (Drożdżów), Boruń Paweł (Drożdżów)

 

 

Bliżyn Zafabryczna – Gilów 1:7 (1:3)

 

0:1

Bilski Jacek

Witkowski Norbert

1:1

1:2

Bramka Samobójcza

1:3

Bilski Jacek

1:4

Bilski Jacek

1:5

Szewczyk Bartłomiej

1:6

Bilski Jacek

1:7

Bilski Jacek

 

 

Sorbin – Bad Boys 2:4 (1:3)

 

 

0:1

Król Daniel

Zugaj Michał

1:1

1:2

Mądro Artur

1:3

Żak Artur

1:4

Mądro Artur

Markiewicz Damian

2:4

 Żółta kartka – Matla Michał (Sorbin), Markiewicz Damian (Sorbin), Bartosik Artur (Bad Boys), Mądro Artur (Bad Boys)

 

 

Gostków – Mroczków 3:0

Walkower

 

 

Kucębów – Sołtyków 1:2 (1:0)

 

Lisowski Rafał

1:0

1:1

Szkurłat Tomasz

1:2

Kuliński Mateusz

 

 

Wołów – Ubyszów 0:3

Walkower

XIX Kolejka - 26 WRZEŚNIA (NIEDZIELA)

Drożdżów – Kordian 1:4

 

Nowek Piotr

1:0

1:1

Jachimowicz Szymon

1:2

Łukasiewicz Marcin

1:3

Durlik Sebastian

1:4

Krakowiak Rafał

Żółta kartka – Rybak Grzegorz (Drożdżów), Boruń Paweł (Drożdżów)

 

 

Bliżyn Zafabryczna – Gilów 1:7 (1:3)

 

0:1

Bilski Jacek

Witkowski Norbert

1:1

1:2

Bramka Samobójcza

1:3

Bilski Jacek

1:4

Bilski Jacek

1:5

Szewczyk Bartłomiej

1:6

Bilski Jacek

1:7

Bilski Jacek

 

 

Sorbin – Bad Boys 2:4 (1:3)

 

 

0:1

Król Daniel

Zugaj Michał

1:1

1:2

Mądro Artur

1:3

Żak Artur

1:4

Mądro Artur

Markiewicz Damian

2:4

 Żółta kartka – Matla Michał (Sorbin), Markiewicz Damian (Sorbin), Bartosik Artur (Bad Boys), Mądro Artur (Bad Boys)

 

 

Gostków – Mroczków 3:0

Walkower

 

 

Kucębów – Sołtyków 1:2 (1:0)

 

Lisowski Rafał

1:0

1:1

Szkurłat Tomasz

1:2

Kuliński Mateusz

 

 

Wołów – Ubyszów 0:3

Walkower

XVIII Kolejka - 24 WRZEŚNIA (PIĄTEK) 25 WRZEŚNIA (SOBOTA)

Wołów – Kucębów 0:3

Walkower

 

 

Gilów – Mroczków 3:7 (1:4)

 

Wójcik Bartłomiej

1:0

1:1

Łuczyński Paweł

1:2

Łuczyński Paweł

1:3

Bilski Łukasz

1:4

Łuczyński Paweł

1:5

Mastalerz Maciej

1:6

Kopeć Rafał

Grabusiński Paweł

2:6

Grabusiński Paweł

3:6

3:7

Bilski Łukasz

 

 

Drożdżów – Sorbin 3:4 (2:2)

 

Nowek Piotr

1:0

1:1

Kołodziej Paweł

1:2

Kołodziej Paweł

Nowek Piotr

2:2

2:3

Kołodziej Paweł

2:4

Matla Michał

Nowek Piotr

3:4

Żółta kartka – Kołek Marcin (Sorbin), Zygmunt Albert (Drożdżów)

 

 

Bliżyn Zafabryczna – Kordian 2:7 (0:4)

 

0:1

Trzebiński Grzegorz

0:2

Durlik Sebastian

0:3

Durlik Sebastian

0:4

Trzebiński Grzegorz

Witkowski Norbert

1:4

Domagała Dominik

2:4

2:5

Cukrowski Jacek

2:6

Krakowiak Rafał

2:7

Łukomski Patryk

 

 

Gostków – Ubyszów 1:2 (1:1)

 

0:1

Młodawski Sebastian

Mastalerz Dariusz

1:1

1:2

Laskowski Paweł

 

 

Bad Boys – Sołtyków 0:4 (0:1)

 

 

0:1

Szkurłat Tomasz

0:2

Szkurłat Piotr

0:3

Szkurłat Tomasz

0:4

Jurkiewicz Robert

Żółta kartka – Mądro Artur (Bad Boys)

 

XVII Kolejka - 19 WRZEŚNIA (NIEDZIELA)

Sorbin – Kordian 2:8 (0:7)

 

0:1

Łukasiewicz Marcin

0:2

Warszawski Włodzimierz

0:3

Durlik Sebastian

0:4

Jachimowicz Szymon

0:5

Łukasiewicz Marcin

0:6

Durlik Sebastian

0:7

Durlik Sebastian

Kowalik Marcin

1:7

Łukasiewicz Marcin

1:8

Kowalik Marcin

2:8

 

 

Bliżyn Zafabryczna – Mroczków 0:3

Walkower

 

 

Drożdżów – Sołtyków 0:9 (0:4)

 

0:1

Jurkiewicz Robert

0:2

Szkurłat Tomasz

0:3

Szkurłat Tomasz

0:4

Szkurłat Piotr

0:5

Kuliński Mateusz

0:6

Szkurłat Tomasz

0:7

Jurkiewicz Robert

0:8

Kuliński Mateusz

0:9

Jurkiewicz Robert

 

 

Gilów – Ubyszów 2:9 (1:6)

 

0:1

Szmidt Arkadiusz

0:2

Bąk Robert

0:3

Szmidt Arkadiusz

0:4

Szmidt Arkadiusz

0:5

Szmidt Arkadiusz

0:6

Szmidt Arkadiusz

Świercz Paweł

1:6

1:7

Szmidt Arkadiusz

Szewczyk Bartłomiej

2:7

2:8

Szmidt Arkadiusz

2:9

Siudek Grzegorz

 

 

Bad Boys – Wołów 10:3 (5:1)

 

Bartosik Artur

1:0

 

Mądro Artur

2:0

 

Bartosik Artur

3:0

3:1

Kasprzyk Artur

Fornal Tomasz

4:1

Okła Adrian

5:1

Okła Adrian

6:1

6:2

Zep Paweł

Okła Adrian

7:2

Fornal Tomasz

8:2

Fornal Tomasz

9:2

Bartosik Artur

10:2

10:3

Król Franciszek

 

 

Gostków – Kucębów 3:2 (2:2)

 

0:1

Lisowski Mariusz

0:2

Młodawski Andrzej

Boczek Paweł

1:2

Mastalerz Dariusz

2:2

Boczek Paweł

3:2

XVI Kolejka - 17 WRZEŚNIA (PIĄTEK) 18 WRZEŚNIA (SOBOTA)

Bad Boys – Gostków 2:2 (1:1)

 

 

0:1

Janus Sylwester

Fornal Tomasz

1:1

1:2

Samobójcza

Artur Żak

2:2

 

 

Gilów – Kucębów 4:5 (1:3)

 

0:1

Lisowski Rafał

0:2

Lisowski Rafał

Grabusiński Paweł

1:2

1:3

Lisowski Rafał

1:4

Grabka Tomasz

Grabusiński Paweł

2:4

2:5

Młodawski Andrzej

Grabusiński Paweł

3:5

Adamczyk Robert

4:5

 

 

Drożdżów – Wołów 3:0

 

WALKOVER

 

 

Bliżyn Zafabryczna – Ubyszów 1:11 (1:4)

 

0:1

Bułka Radosław

0:2

Szmidt Arkadiusz

Gnat Przemysław

1:2

1:3

Bułka Przemysław

1:4

Szmidt Arkadiusz

1:5

Szmidt Arkadiusz

1:6

Laskowski Paweł

1:7

Szmidt Arkadiusz

1:8

Szmidt Arkadiusz

1:9

Bułka Radosław

 1:10

Bułka Radosław

 1:11

Szmidt Arkadiusz

 

 

Sorbin – Sołtyków 9:7 (5:2)

 

Kołodziej Paweł

1:0

Chruściński Adrian

2:0

2:1

Martys Bartłomiej

2:2

Jurkiewicz Robert

Michałowski Jacek

3:2

Zugaj Michał

4:2

Chruściński Adrian

5:2

5:3

Szkurłat Tomasz

5:4

Szkurłat Tomasz

Kołodziej Paweł

6:4

Chruściński Adrian

7:4

Kołodziej Paweł

8:4

8:5

Jurkiewicz Robert

8:6

Szkurłat Tomasz

Zugaj Michał

9:6

9:7

Szkurłat Tomasz

 

 

Mroczków – Kordian 2:6 (1:3)

 

Bilski Łukasz

1:0

1:1

Jachimowicz Szymon

1:2

Borowiec Marcin

1:3

Łukasiewicz Marcin

1:4

Warszawski Włodzimierz

Mastalerz Maciej

2:4

2:5

Durlik Sebastian

2:6

Warszawski Włodzimierz

XV Kolejka - 12 WRZEŚNIA (NIEDZIELA)

Bad Boys – Gilów 4:0 (0:0)

 

Mądro Artur

 

Żak Artur

 

Okła Adrian x2

 

 

 

Ubyszów – Mroczków 2:4 (2:1)

 

Laskowski Paweł

Kopec Rafał

Szmidt Arkadiusz

Mastalerz Maciej

 

Łuczyński Paweł x2

 

 

Bliżyn – Kucębów 1:9 (1:5)

 

Witkowski Norbert

Lisowski Tomasz x5

 

Lisowski Rafał

 

Kwaśniewski Kamil x3

 

 

Sołtyków – Kordian Bliżyn 1:2 (0:1)

 

Jurkiewicz Robert

Durlik Sebastian

Bramka samobójcza na korzyśc drużyny Kordian

 

 

Drożdżów – Gostków 1:2 (1:1)

 

Zadrożny Patryk

Mastalerz Dariusz

 

Kotowicz Damian

 

 

Sorbin – Wołów 1:6 (0:2)

 

Kowalik Marcin

Zep Paweł

Wrona Damian x2

Kasprzyk Artur x2

Karnecki Tomasz

 

 

obywatel slidersuwumwsps