KARTKI

Żółte kartki:

 

5 żółtych kartek:

Lisowski Mariusz (Kucębów)

 

4 żółte kartki:

Adamczyk Marcin (Kordian )

Płusa Grzegorz (Drożdżów)

Rybak Grzegorz (Drożdżów)

 

3 żółte kartki:

Lisowski Rafał (Kucębów)

Łuczyński Paweł (Mroczków)

Martys Bartłomiej (Sołtyków)

 

2 żółte kartki:

Adamczyk Rajmund (Gostków)

Jurkiewicz Robert (Sołtyków)

Karlikowski Patryk (Bliżyn Zafabryczna)

Lubczyński Marek (Gostków)

Markiewicz Damian (Bliżyn Zafabryczna)

Mastalerz Maciej (Mroczków)

Mądro Artur (Bad Boys)

Ozięmbłowski Piotr (Wołów)

Płusa Jarosław (Drożdżów)

Stopa Zdzisław (Sołtyków)

Ulman Kamil (Wołów)

Witkowski Łukasz (Mroczków)

Wrona Damian (Wołów)

 

1 żółta kartka:

Adamczyk Paweł (Bad Boys)

Bartosik Artur (Bad Boys)

Bernatek Dawid (Drożdżów)

Bilski Jacek (Gilów)

Bińkowski Albert (Sorbin)

Boczek Paweł (Gostków)

Boruń Paweł (Drożdżów)

Chruściński Adrian (Sorbin)

Dąbrowa Ernest (Ubyszów)

Dąbrowa Norbert (Wołów)

Dąbrowa Paweł (Bad Boys)

Dzioba Paweł (F.C Ubyszów)

Fijołek Sławomir (Gostków)

Fornal Tomasz (Bad Boys)

Janus Sylwester (Gostków)

Jurczyk Albert (Mroczków)

Kołek Marcin (Sorbin)

Kopec Rafał (Mroczków)

Kotowicz Damian (Gostków)

Kozłowski Michał (Sołtyków)

Król Daniel (Bad Boys)

Król Maciej (Mroczków)

Kuna Krystian (Ubyszów)

Kwaśniewski Kamil (Kucabów)

Laskowski Paweł (Gostków)

Łuczyński Piotr (Mroczków)

Majos Patryk (Sorbin)

Mastalerz Łukasz (Mroczków)

Matla Michał (Sorbin)

Miernik Karol (Drożdżów)

Nowek Paweł (Sorbin)

Nowek Piotr (Sorbin)

Okła Adrian (Bad Boys)

Orynek Maciej (Sołtyków)

Osóbka Tymoteusz (Ubyszów)

Sepioło Damian (Bliżyn Zafabryczna)

Siudek Grzegorz (Ubyszów)

Solarz Artur (Sołtyków)

Szkurłat Tomasz (Sołtyków)

Swiercz Paweł (Gilów)

Włodarczyk Patryk (Gilów)

Zarzycki Norbert (Sołtyków)

Zygmunt Albert (Drożdżów)

Żak Artur (Bad Boys)

Żak Wojciech (Kucębów)

 

Czerwone kartki:

Bernatek Tomasz (Sołtyków)

Karlikowski Patryk (Zafabryczna)

Jurczyk Albert (Mroczków) (wykluczenie na 3 mecze)

Bartosik Artur (Bad Boys) (wykluczenie na 3 mecze)

 

rodzina 500

Wniosek - 500+

przystan-blizyn

595-lat

600-lat

218715 0

stowarzyszenie-jastrzebia

Towarzystwo Przyjaciół Ziemi nad Kuźniczką

 ula wolska

 

Domek Tkaczki - Muzeum Dawnej Wsi

rot-swietokrzyskie

Stowarzyszenie RDEST

U Źródeł

 

BSC Logo v9

Nr rachunku bankowego (Konto do opłat różnych):
31 8520 0007 2001 0010 5688 0001
Urząd Gminy Bliżyn BS Suchedniów o/Bliżyn

Nr rachunku bankowego (Konto do opłat zagospodarowanie odpadami (śmieci))
84 8520 0007 2004 0010 5688 0061
Urząd Gminy Bliżyn BS Suchedniów o/Bliżyn


obywatel slider
Świętokrzyski Urząd WojewódzkiUrząd MarszlkowskiPowiat Skarżyski