01W udziałem 20 zawodników 8 lutego w Szkole Podstawowej w Bliżynie odbył się Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Wójta Gminy Bliżyn. W swych kategoriach zwyciężyli Emilia Włodarczyk, Adrian Gołębiewski i Radosław Bułka. Puchary  ufundował  wójt gminy Mariusz Walachnia, w jego imieniu zwycięzcom wręczył Michał Jędrys, sekretarz gminy.  Za całość turnieju i jego przeprowadzenie odpowiedzialni byli Robert Jurkiewicz,Kamil Siudak i  Sławomir Młodawski.

Turniej odbył się w trzech kategoriach  wiekowych: mężczyźni od 16 do 35 lat, mężczyźni ponad 35 lat i kategoria open dla kobiet. Ogółem w rywalizacji wzięło udział 20 osób z Bliżyna, Ubyszowa, Sorbina.

Do kategorii kobiet zgłosiło się tylko dwie zawodniczki, które zagrały między sobą mecz o pierwsze miejsce. Emilia Włodarczyk pokonała Paulinę Orczyk 3:1.

W kategorii mężczyzn do 35 lat zwyciężył Adrian Gołębiewski, który w finale zmierzył się z Miłoszem Rotem, mecz zakończył się wynikiem 3:0. W meczu o miejsce trzecie zagrali Stanisław Lisowski i Krzysztof Więckowski, zwyciężył Lisowski 3:1.

W kategorii  35+ zwyciężył Radosław Bułka, który  w finale pokonał Roberta Jurkiewicza 3:0. W meczu o trzecie miejsce Michał Fornal wygrał z  Mariuszm Rotem  3:1.